Oferujemy obiekt całoroczny, składający się z trzech niezależnych, luksusowo wykończonych apartamentów z oddzielnymi łazienkami (2, 3, 4 – osobowych), dla których istnieje część wspólna składająca się z kuchni otwartej na salon, przechodzący w 50 metrowy, zadaszony taras. Dom w pełni wyposażony. Obiekt całoroczny, ogrzewany podłogowo.

Z każdego apartamentu, salonu i tarasu rozpościera się magiczny widok na jezioro i wyspę, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora i bezpłatnej piaszczystej plaży. Do dysposycji naszych gości pozostawiamy 2 kajaki z miejscem dla dziecka bez dodatkowych opłat.

Wyposażenie apartamentów:

  • telewizor smart z dostępem do Internetu,
  • Internet,
  • szafy,
  • biurko z fotelem,
  • łóżka,
  • ręczniki,
  • komplet pościeli.

Przy pobycie powyżej czterech dni serwis sprzątający co trzy dni.

Klimatyzacja w cenie.

Część wspólna dla 3 apartamentów:

Kuchnia

wyposażona w lodówkę, piekarnik, mikrofalówkę, zmywarkę, komplet sztućców, talerzy, szklanek, kubków, filiżanek, kieliszków do alkoholi, garnków, podręczny odkurzacz.

Salon

wygodny narożnik, stolik – wyspa z hokerami, ława, pufy, telewizor z dostępem do Internetu,

Taras

50 m2  zadaszony, meble werandowe (stoły, fotele, łóżko, leżaki, krzesła).

Klimatyzacja w salonie w cenie.

Dzieci:

Dostępne łóżeczko turystyczne na życzenie, krzesełko do karmienia, wanienka, zabawki do piasku, basen dmuchany do kąpieli.

Odległość werandy od linii brzegowej jeziora 10 m. Bezpłatny dostęp do piaszczystej plaży od strony południowej i północnej oraz kąpieliska, miejsce do zabaw i gier sportowych dla dzieci.

Cudowne miejsce do uprawiania sportów letnich i zimowych, wędkowania, żeglowania, dostęp do  sprzętu pływającego w okolicznych wypożyczalniach , góry i lasy obfite w owoce leśne i grzyby, stadnina koni, szlaki, zabytki, wyciągi narciarskie.

Ofera nie zawiera możliwości wstępu do strefy Wellness i SPA oraz wypożyczalni sprzętu Lemon Resort SPA. Nie ma możliwości wykupienia wstępu jednorazowego do stref. Sprzęt wodny i rowery można wypożyczyć w pobliskich, ogólnodostępnych wypożyczalniach. Strefa Wellness & SPA jest dostępna w ośrodkach umiejscowionych w sąsiedztwie Gródka. Szczegółowe informacje w tym zakresie możecie Państwo uzyskać drogą e-mailową lub telefonicznie.